Asistan34 bütünleşik yedekleme sistemi,

          Asistan34 Bütünleşik yedekleme sistemi, sunucu içerisinde ssd disk yapısı ile hızlı ve güvenli 2.ci bir yedekleme imkanı ile birlikte sunulur. Sistem üzerinde bulunan veriler günlük alınan aksiyonlar ve ses kayıtları donanımsal olarak yedeklenir. Böylelikle hem sistem performansı etkilenmez hemde veri kaybı olasılığı ortadan kalkar.

          Yedekleme sistemi donanımsal olarak yedeklendiği gibi FTP backup özelliği ilede konum bağımsız haldede sunulur. Bu 3. yedek olarak sisteme entegre edilir. 

          Böylelikle Asistan34 CallCenter yedekleme 1 asıl 1 yedek birde harici yedek mantığı ile 0-1-2 yedekleme mantığını destekler. Bu avantaj hem ses kayıtları hemde sistem verilerinin milyonda 1 veri kaybı riski gibi bir olasılıkla korunmasını sağlar, neredeyse imkansız.

          Haricen hiçbir extra yatırım yapmadan sahip olabileceğiniz bu özellik Asistan34 CallCenter Yazılım çözümünü eşsiz kılar. Sizede sadece bu sistemi kullanmak kalır.


Çift Yedek Özelliği

İçerik Girilecek..


Ftp Yedekleme Özelliği

FTP  Yedek alma ve veri kurtarma,

Kavram olarak FTP (File Transfer Protocol) Dosya aktarma protokolüdür.

Başka bir ortamda tutulabildiği gibi aynı ortamda da tutulabilir. Buradaki maksat verinin yedek alınmasından ziyade verinin farklı bir donanım üzerinde  ve/veya farklı bir ortamda bulundurulmasıdır.

Mevcut sunucu yani "Asistan34 CallCenter" sunucusu üzerinde bulunan verilerinizin yedeklenmesi ve bu yedeklerin 3. bir yedek prosedürü olarak FTP Protokolü ile hali hazırda bulunan ve/veya Asistan Teknoloji firması tarafından temin edilen ortama aktarılması ile gerçekleşir.

Sistem olarak her bir FTP işlemi sonrasında "Asistan34 CallCenter" sunucusu Müşteri'nin belirleyeceği bir E-posta hesabına yedek işleminin sonucu bildirilir. Böylece istenmeyen durumlar karşısında ( Ör; Hırsızlık, Yangın, Disk Bozulması, Sunucu Arızası ) veri kaybını önler ve takibini kolaylaştırır.

Asistan Teknoloji firmasından "Asistan34 CallCenter Yazılımı" üzerinde bulunan verilerinizi, Sorumluluk Veri gizliliği ve Verinin güvenliği ile ilgili sorumluluğu kabul ederek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.


10 Yıl ve Üzeri Ses Kaydı Tutabilme

İçerik Girilecek..