Müvekkiliniz olan Kurumun (Banka, Enerji, Telekomünikasyon, Varlık, AVM vb.) sizlere atadığı borçlu dosyalarını ya da Özel Müvekkil arama dosyalarınızı Asistan34 Call Center Müşteri Takip CRM yazılımına girişini yapmak çok kolay.

 

Kullandığınız ekranlardan (YTS vb.) alacağınız Derdest ve İletişim Raporlarını Asistan34 CRM Yönetim panelinden dosya girişi ile içeriye aktarabilirsiniz. Asistan34 Call Center Müşteri Takip CRM yazılımı Derdest dosyalarınızdaki borçluları İletişim bilgileri raporu ile birleştirip föy olarak açacaktır. Böylelikle binlerce dosyayı saniyeler içerisinde sisteme aktarmış olursunuz.

 

Dosyaları içeriye aktardınız ancak toplu olarak belli bilgilerin güncellenmesini istiyorsunuz. (Örneğin: İcra Dairesi, Esas Numarası, Borç Tutarı, Hukuki Durumu vb.)

 

Kurum ekranlarından aldığınız Derdest ve İletişim Raporlarını içeriye aktarma işlemini yaparken size hangi başlıkların güncellenmesi gerektiği soruyor. İşaretleme yaparak binlerce dosyada çok kısa sürede güncelleme yapmış olursunuz